Fotogalerie

Felinoterapie v domově seniorů

Felinoterapie v domově seniorů

S kocourkem Mackem a kočičkou Mickou pravidelně navštěvujeme seniory v místním domově.

Adventní svícení

Adventní svícení

Dne 21.12. na 4. adventní neděli proběhl v našem azylku den otevřených dveří. Po celé advetní odpoledne panovala velmi příjemná atmosféra. Společně jsme zapálili poslední svíčku na věnci, rozsvítili vánoční stromek, připomněli vánoční zvyky a hlavně pomazlili kočičky. Všem návštěvníkům moc děkujeme za dárky v podobě krmiva, hraček, steliva nebo přispěvkem do pokladničky pro všechny kočičí byvatele MŇAU SOS.

Den otevřených dveří 16. 8. 2014 Den otevřených dveří 16. 8. 2014

Den otevřených dveří 16. 8. 2014

Dne 16.8. proběhl v našem azylku den otevřených dveří.

Děkujeme firmě Nativia s.r.o. Letohrad - www.nativia-pet.cz

Kočičky a jejich život u nás

Kočičky a jejich život u nás

Prohlédněte si několik fotek našich stálých i bývalých kočičích obyvatel v našem azylku.Fotky jsou pořízené z vnitřních prostor a hlavně z venkovní voliéry.

Voliéra

Voliéra

V listopadu 2012 se nám úspěšně podařilo vybudovat novou prostornou venkovní voliéru. Voliéra poskytuje kočičkám bezpečný pobyt ve venkovním prostředí. Je vybavena pro pohodlí našich obyvatel boudičkami s pelíšky a k jejich radosti a dovádění řadou dřevených škrabadel a prolézaček. Pod zastřešenou částí jsou umístěny i kryté kočičí toalety. Kočičky mají z voliéry neomezený přístup do vnitřních prostor domu.

Naši současní a bývalý kočičí obyvatelé 2

Naši současní a bývalý kočičí obyvatelé 2

Prohlédněte si několik fotek z našich současných a bývalích obyvatel MŇAU SOS Choceň.

Výstava „O kočkách a lidech“ II. ročník

Výstava „O kočkách a lidech“ II. ročník

Ve dnech 24. – 27. 9. 2011 proběhl druhý ročník výstavy „O kočkách a lidech“. Prohlédněte si několik fotografií z této akce.

Na druhý ročník naší výstavy přišlo opět hodně návštěvníků, a to především z řad „kočkomilů“ a dětí ze ZŠ a MŠ. Na výstavě si návštěvníci mohli prohlédnout výtvarná dílká dětí, obrazy od manželů Brychtových a k vidění zde také byla celá řada zajímavých předmětů s kočičí tématikou. Po celou dobu výstavy byl otevřen charitativní obchůdek, jehož výtěžek bude věnován na veterinární péči a na výbavu prostor pro kočičky v azylovém domě.

Cílem výstavy bylo především upozornit veřejnost na potřebu realizace kastračního programu a na problematiku přemnožení kočiček.

Výstava „O kočkách a lidech“

Výstava „O kočkách a lidech“

Ve dnech 9. – 12.10. 2010 naše z. s. pořádalo výstavu „O kočkách a lidech“. Prohlédněte si několik fotografií z této akce.

Cílem výstavy bylo upozornit veřejnost o problému přemnožení kočiček, o realizaci kastračního programu, zda kastrace kočkám škodí nebo prospívá. Výstavu navštívilo dost kočkomilů, dětí z MŠ a žáků ZŠ. Děkujeme všem návštěvníkům za jejich přízeň a věříme, že dětská výtvarná dílka, předměty ze života lidí s motivem kočičičky a v neposlední řadě i živí mazlíčci z útulku „MŇAU SOS“ jim přinesli radost. Výtěžek z této akce bude použit na vybavení nových prostor pro kočičky šplhadly, hračkami, miskami.

Tato akce by nebyla možná bez podpory našich sponzorů, kterými byli: Pekařství u Lifků, Dibaq a.s. – výrobce krmiv, ČMSS, Česká spořitelna, Orlické muzeum v Chocni a veterinární ordinace MVDr. Štancla. Poděkování také patří realizačnímu týmu – p. Cihlářové, Večeřílkové, Lifkové a slečnám Petře Vítkové, Aničce Svobodové.

Naši současní a bývalý kočičí obyvatelé

Naši současní a bývalý kočičí obyvatelé

Prohlédněte si několik fotek z našich současných a bývalích obyvatel MŇAU SOS Choceň.

Kočkárium

Kočkárium

Prohlédněte si několik fotek z našich venkovních výběhů, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti domu. Kočky tak mají možnost volného pohybu mezi domem a venkovním prostředím. Výběh z pletiva je zároveň chrání před vnějším nebezpečím.

Malování

Malování pro kočičky

Počátkem letošního školního roku se uskutečnila rozsáhlá akce: "Malování pro kočičky". Zúčastnilo se jí několik choceňských mateřských a základních škol. Své výtvory přišlo prezentovat přes pět set dětí. Mezi obrázky se našla i skutečná výtvarná díla. Ostatně - posuďte sami...

Tvoříme pro kočičky 2009

Tvoříme pro kočičky 2009

Koncem školního roku se v našem azylovém domě pro kočičky pořádal již druhý ročník akce "Tvoříme pro kočičky". Děti zde vystavovaly svá dílka, zasoutěžily si a pohrály si s kočičkami. Výstavy se zúčastnilo bezmála pět set dětí, které byly jak ze základní školy Choceňského, tak i z mateřských škol. Nejlepší dětská díla byla odměněna drobnými dárky od našich sponzorů. Zde si můžete prohlédnout několik fotografií z této akce.