Nabídka kočiček a kocourků

Micka z Mýta

Micka z Mýta

Micka je přibližně šest let stará kočička, která byla nalezena ve Vysokém Mýtě. Ležela poraněná na ulici. Po ošetření u veterináře se dostala do našeho azylku. Poranění hlavy a šok u Micky způsobily dočasnou poruchu vidění. Během se týdne se stav kočičky pomalu začal lepšit a došlo i k návratu zraku. Micka je vděčná, mírná a klidná kočička, která si u nás užívá pohody. K cizím lidem je trochu opatrná, ale brzy se osmělí a nechává se ráda pomazlit.

Světluška

Světluška

Světluška je přibližně tři roky stará kočička, která je v našem azylu teprve krátce. Pochází ze zahrádkářské kolonie, kde ji někteří lidé krmili jiní vyháněli. Při pobytu ve voliéře je trochu bázlivá, ale ve vnitřních prostorách se ráda pomazlí a i si sama pro pohlazení přijde. Světluška své jméno dostala podle bílé špičky ocásku.

Šemík

Šemík

Šemík je přibližně dvouletý kocourek, který se potuloval po okolní vesnici. Nebyl nijak moc zanedbaný, byl přátelský, tak se ho i jedna z místních obyvatelek ujala. Šemík se však nesnesl s dalšími dvěma kocoury, kteří už u paní bydleli několik let. U nás v kolektivu také není moc spokojený a má občas tendence vyvolávat konflikty. K dospělým lidem je mazlivý a přátelský, ale nemá rád děti. Šemík by si moc přál najít domov u trpělivých lidí.

Šedík Šedík Šedík Šedík

Šedík

Šedík se toulal po sídlišti a hledal svůj domov, ale nikdo ho nechtěl a časem se stal v oblasti nežádoucí. Šedík je asi dvouletý kocourek britského původu. Hledáme nový domov nejlépe v bytě nebo v domečku později s možností výběhu na zahrádku. Je mazlivý, ale nemá rád společnost dalších kočiček a není vhodný k malým dětem. Je kastrovaný, odčervený, očkovaný.

Agátka

Agátka

Agátka je dospělá kočička, která je se svojí sestřičkou Amálkou a třemi kocourky (Daníkem, Péťou a Pájou) nejnovější obyvatelkou našeho z. s. Přišla z velmi špatných sociálních podmínek. Její původní rodina nebyla schopna se o kočičky dostatečně postarat a celé rodině hrozilo vystěhování z polorozpadlého domu a tak se obrátili na nás s žádostí o pomoc. Agátka je velmi milá a společenská kočička, která je vděčná za každé pohlazení.

Amálka

Amálka

Amálka je dospělá kočička, která je se svojí sestřičkou Agátkou a třemi kocourky (Daníkem, Péťou a Pájou) nejnovější obyvatelkou našeho z. s. Přišla z velmi špatných sociálních podmínek. Její původní rodina nebyla schopna se o kočičky dostatečně postarat a celé rodině hrozilo vystěhování z polorozpadlého domu a tak se obrátili na nás s žádostí o pomoc. Amálka je velmi společenská a hodná kočička. Velmi ráda se mazlí a hlasitě přede.

Nácíček Nácíček

Nácíček

Nácíček je půlroční kocourek, který pochází ze zahrádkářské kolonie. Se začínáním podzimem a odchodem zahrádkářů přestalo být o kocourka postaráno. Jedné paní naštěstí Nácíčkův osud nebyl tak lhostejný a kocourka donesla k nám, trochu vyhublého a s ošklivou rýmou. Z nejhoršího se kocourek uzdravil, ale zůstala mu snížená imunita. Nácíček je velmi mírné, klidné a přátelské povahy.

Olda

Olda

Olda je roční kocourek ze zahrádkářské kolonie. S lidmi asi neměl moc dobré zkušenosti, je zatím trochu bojácný. Ale pomalu si u nás zvyká a časem z něj bude určitě mazlík :-)

Zuzanka Josefka

Zuzanka a Josefka

Dvě dospělé přibližně tříleté kočičí kamarádky hledají společný nový domov. Obě kočičky byly společné odchycené nedaleko Pardubic. Želvovinová Zuzanka je velmi kamarádská a je moc ráda za každé pohalzení. Rezatobílá Josefka je trochu bojácná a opatrnější, ale po chvilce se rozkouká a také se nechá ráda pohladit. Obě kočičky jsou velmi klidné a mírné povahy.