Novinky

Návštěva veterinární ordinace

Návštěva veterinární ordinace Májové Kočičí přání 2016

Už je to tu! 1. května začíná další kolo Kočičího přání. Oproti vánoční akci je kratší, jen 14 dní. Útulkům totiž právě začala kotěcí sezóna a mají hromadu práce. Depozita se plní nastávajícími matkami bez domova, v některých se batolí první letošní koťata a spotřeba kvalitních krmiv stoupá. Jak jim pomoct? Přidejte se k dárcům, kteří každý rok pomáhají krmit velkou část českých a moravských útulkových koček a kupte micinám dárek nebo jim přisypejte něco do misky. Během následujících 14 dní budou na webu www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Tam si vyberete zvíře, které je Vám sympatické, a kterému chcete splnit přání. Můžete také filtrovat podle krajů, případně si vybrat kočku z organizace, kterou znáte a podporujete. Po skončení akce dostanete fotografii obdarované kočky s dárkem.

Činnost zúčastněných organizací financují převážně členové a drobní dárci. Jarní Kočičí přání je jedna ze dvou akcí pořádaných každoročně projektem Kočičí přání. V té poslední, vánoční, se podařilo získat přibližně dva miliony korun, takže podpora docela dává smysl, že? I když nepřispějete moc, stáváte se součástí obrovské pomoci.

kontakt:

Františka Kernová
Devět životů, o.p.s.
frantiska@devet-zivotu.cz

odkazy na předchozí akci:
www.kociciprani.cz

Návštěva veterinární ordinace

Návštěva veterinární ordinace Návštěva veterinární ordinace Návštěva veterinární ordinace Návštěva veterinární ordinace Velmi zajímavým programem kroužku "Máme rádi zvířata" byla pro žáky návštěva veterinární ordinace zvěrolékařky MVDr. Ivy Šírové. Zde viděli ukázku vyšetřování kočičky, pod odborným vedením se snažili zaslechnout stetoskopem její puls. Děti se dozvěděly mnoho zajímavostí, na rentgenovém snímku viděly ještě nenarozená mláďátka, močové kaménky, v mikroskopu viděly parazity, které mohou mít zvířátka v kožíšku či v uších. Zajímavým nástrojem byla také narkotizační puška, ktará se používá k uspávání plachých zvířat před jejich léčením.Velký zájem byl také o Oxymetr, který se využívá při operaci zvířátka, jak funguje si žáci mohli ověřit sami na sobě, kde jim měření ukázalo procentní podíl kyslíku v těle a jejich puls.

Výroční zpráva 2015

Výroční zpráva 2015 V roce 2015 bylo do našeho azylového domu přijato 78 koček, kocourů a koťátek ve věku jednoho týdne až přibližně 10 roků (22 dospělých kocourů a koček, 56 koťátek ve věku 1 – 16 týdnů). ...

Strom splněných kočičích přání

Den zvířat Pomozte kočkám v útulcích splnit jejich vánoční přání.

www.kociciprani.cz

Zde můžete splnit přání přímo kočičkám
MŇAU SOS

Kočičí svícení 2015

Den zvířat 4. ADVENTNÍ NEDĚLE
20. 12. 2015 od 13:30 do 16:30

Jarmila Tauberová, z. s. "MŇAU SOS"
+420 608 767 587

STOP STAV !!!

Z důvodu naplněné kapacity našeho útulku a v zájmu zdraví již zde umístěných kočiček nemůžeme žádné přijímat. Nalezené kočičky hlaste obecním a městským úřadům, pod které místo nálezu spadá - obce jsou ze zákona povinné se o nalezené zvíře postarat. Děkujeme za pochopení.

PROSÍME KASTRUJTE!

Svátek zvířat

Den zvířat ZVÍŘÁTKA MAJÍ SVÁTEK
MEZINÁRODNÍ DEN ZVÍŘAT
4. 10. 2015

Za z. s. „MŇAU SOS“ přejeme krásný den.

I kočka musí mít správný původ, jinak smrt!

Říkáte si, co to má být? Co to pletu? Nu, v dnešní době celkem nic podivného. Stačí se podívat na dění kolem nás. Jen málokoho by ale napadlo, že se to týká i koček! Ale od začátku:

Azylový domek na nábřeží nedávno zažil podivnou, ba přímo šokující návštěvu.
Přijeli dva.
Říkejme jim Pan Ing. Csc a Paní Ing. oba v pokročilém, dalo by se říci již moudrém, věku. S sebou přivezli dvě cca dvouměsíční koťata. Koťata bez toho „správného“ původu, bohužel. Matka siamka, dle slov pana Ing.Csc s papíry a určená na chov, tedy Kočka Papírová, se na svých toulkách, nejspíš mezi uhlím, kam údajně ráda a jedině chodí vykonávat potřebu, a spíží, kam zase asi chodí na brambory, které má prý nejraději, potkala s tím nesprávným, kocourem. Nu a jak už to tak chodí, stalo se to, co se stát nemělo. Místo siamčat, po kterých je poptávka a která se dobře prodávají, přišla na svět obyčejná koťata, která nikdo nechce. Ani jejich Pan Ing.Csc a Paní Ing. majitelé.
Oba se tedy razantně dožadovali toho, abychom se koťat ujali, protože oni zrovna odjíždějí z domu – pokud se ptáte, co v jejich nepřítomnosti bude s Kočkou Papírovou, tak ta si prý poradí - a nebudou se o ně starat. Pokud si je nevezmeme, koupí aceton a obě koťata otráví.

Aby bylo jasno, nemáme vůbec nic proti vzdělaným a tituly obdařeným lidem. Nemáme nic ani proti starým lidem. Ba právě naopak.
Jen v tomto případě se bohužel opět potvrdil fakt, že ani tituly, ani věk neznačí dobrotu srdce a životní moudrost.

Proti komu máme však značné výhrady, to jsou bezohlední množitelé koček za účelem zisku. Lidem, kteří nemají ani tolik slušnosti a citu, aby se postarali o kočku, která jim má „vydělávat“ peníze. Dali jí to, co potřebuje a dodržovali všechna pravidla chovu. Lidem, kteří když už se stane to, co Panu Ing.Csc a Paní Ing., měli tolik slušnosti a pokory, aby se o koťata postarali a nebo se slušně chovali k těm, po kterých chtějí, aby tuto povinnost převzali za ně! Protože tuhle povinnost, řešit to, co oni svou hloupostí způsobili, nikdo nemá.
Protože se to stalo díky jejich neschopnosti se o siamskou chovnou kočku správně postarat.
Protože se to stalo díky jejich chamtivosti či přinejmenším klamným představám, jak snadné je na „siamčatech“ vydělávat.

Chovná kočka potřebuje nadstandardní péči, krmení, veterinární péči, dohled a samozřejmě lásku. Většina seriozních chovatelů vám potvrdí, že chov není nic výdělečného, je to spíš láska a koníček.

Rozhodli jsme se nezveřejnit jméno tohoto manželského páru, který je v Chocni znám.
Protože se ale dle zákona dopouštějí týrání zvířat, oznámili jsme jejich chování KVS v Ústí nad Orlicí. Koťata jsme přijali do útulku, protože u nich byla nejen zanedbaná veterinární péče - byla začervená, zablešená, neočkovaná, ale bezprostředně jim hrozila smrt. Uděláme vše proto, abychom jim našli nový domov u lidí, kteří je přijmou jako členy domácnosti, nikoliv jako zdroj svých snadných příjmu.

Celá situace je pro nás šokující a je nám z ní smutno.
Opravdu se Pane Ing.Csc a Paní Ing. máte tak špatně, že zapomínáte být lidmi a kočka je pro vás JEN kočka, pokud nemá ten správný původ?

Za z. s. Mňau SOS
Jarmila Tauberová, předsedkyně sdružení a Mgr. Eva Ráčková

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Májová Kočičí Přání V sobotu 15. Sprpna Vás zveme na zábavný den v azylovém domku pro kočky

Kontakt:
z. s. „MŇAU SOS“
Orlické nábřeží 1191
Choceň
mob: +420 608 767 587

Úvaha o lidské nezodpovědnosti a zbabělosti, ale také o pomoci a lásce

Přemýšlím, zda nezřídit na plotě našeho azylku kočičí baby box. Ne kvůli lidem, ale kvůli těm nešťastným kočičkám.

Více ... v sekci Kočičí vyprávění

Májová Kočičí Přání

Májová Kočičí Přání

Od 1. do 15. května zde můžete plnit přání opuštěných koček, keré jsou v péči organizací z celé České republiky.

Naše kočičky můžete podpořit ZDE.

Vím čím krmím

Podívejte se na video z Našeho kočičího domu.

TRAILER:

FILM:

Péči o zvířata učí děti na chovatelském kroužku

ORLICKÝ denník.cz

Dva miliony korun pro opuštěné kočky v útulcích

Strom splněných kočičích přání, zkráceně Kočičí přání, je online sbírka, která opět ukázala, že lidem v České republice není lhostejný osud koček bez domova. Během akce trvající od 14. prosince do 5. ledna se podařilo vybrat přes dva miliony korun. Lidé kupovali kočkám dárky, přispívali na krmivo, stelivo i na veterinární vyšetření.

Tato největší online sbírka u nás se konala ve vánočním období již popáté. Na stránkách www.kociciprani.cz si mohli dárci vybrat konkrétní kočku a koupit jí dárek, přisypat peníze do mističky na běžné výdaje spojené s péčí o ni, přispět na zdravotní vyšetření nebo podpořit některý z velkých projektů zúčastněných organizací. I přes velmi malý zájem médií a s minimem partnerů se podařilo shromáždit více než 1 900 000 korun na dárcích pro konkrétní kočky a dalších zhruba 175 000,- na projekty podporující lepší péči o zvířata. Peníze putují přímo na účty zúčastněných organizací, ani koruna nejde jinam.

Každý dárce, který zakoupil dárek, se může těšit na fotografii své kočky s dárkem či na fotografii náhradnice, oznamující, že jeho vybraná micka našla domov. Fotografie by měly být rozeslané do konce ledna a organizátoři doporučují dárcům, aby se přihlásili v případě, že fotografii nedostanou nebo omylem dostanou nesprávnou. Letos si totiž útulky poprvé zadávaly kočky samy a výrazně tak organizátorům ulehčily práci kolem celé akce. Je potřeba ocenit i neskutečné nadšení některých dárců, kteří denně sledovali stránky a hlásili každou chybu, každý pokrok a motivovali své přátele k účasti.

Číslo 1885 označující počet obdarovaných koček ukazuje i na jeden velmi smutný fakt - tato zvířata jsou jen malou částí koček v péči organizací zabývajících se ochranou bezprizorních koček. Není zde vůbec řeč o magistrátních útulcích, ty totiž kapacitně absolutně nezvládají řešit situaci těchto zvířat. O kočky, jejichž profily jsou vystaveny na stránce Kočičího přání, pečují dobrovolníci a členové mnoha spolků, o.p.s. a sdružení bez nároku na odměnu, ve volném čase a často velkou část financují ze své vlastní kapsy. Již léta se situace nemění k lepšímu, pouze přibývají další podobné organizace. Bez zaměstnanců, grantů a dotací. Navíc jim kvůli nedostatečné legislativě a chybějícím kontrolám kazí pověst a ubírají dárce organizace, které zvířata spíše týrají, než zachraňují.

Organizátoři i zúčastněné organizace by proto ještě jednou rádi srdečně poděkovali všem lidem, kteří se zapojili a díky kterým se podařilo získat tuto obrovskou finanční pomoc. Jejich zájem a podpora dodává lidem pečujícím o opuštěné kočky energii a chuť do další práce.

Další detaily najdete na Facebookových a webových stránkách akce:
https://www.facebook.com/kociciprani
http://www.kociciprani.cz

kontakt:
kociciprani@devet-zivotu.cz

Strom splněných kočičích přání přináší další kočičí vánoce

Strom 2014

Od 14.prosince do Tří králů můžete pomoci kočkám v útulcích, aniž byste se kvůli tomu museli odlepit od počítače. Naopak, vaše přítomnost u obrazovky a klávesnice je více než žádaná. I letos se koná již tradiční internetová sbírka na podporu koček v péči mnoha organizací na ochranu koček z celé České republiky. Kočky, kocouři a koťata si přejí krmení, pelíšky, léky a velká část z nich i nové domovy.

Akce „Strom splněných kočičích přání“ má za cíl podpořit organizace pečující o opuštěné kočky a pomoci tak uhradit výdaje na krmivo, léčbu a veterinární péči. Na stránce www.kociciprani.cz naleznete profily jednotlivých koček a jejich přání. Jednoduše si tak vyberete konkrétní zvíře, jehož příběh vás zaujme, nebo které třeba pochází z vaší oblasti. Dárek mu lze zakoupit a poslat přes e-shop, donést osobně anebo peníze na něj poslat přímo na účet útulku. Každý dárce dostane na konci akce fotografii „své“ kočky s dárkem a může ji také zajít navštívit.

První kolo akce, Vánoce 2010, přineslo do útulků 96 000 korun. Další roky zájem o akci prudce stoupal. Výsledkem toho byla částka kolem 1 600 000 korun v roce 2013, což pro zúčastněné organizace znamenalo výrazný příspěvek do jejich rozpočtu. Každé kočce je možné koupit jeden dárek a zároveň virtuálně naplnit její misku - tedy přispět na krmení a stelivo, případně zakoupit zdravotní balíček. Také můžete podpořit jeden velký projekt od každého útulku.

Účastnící se organizace z celé České republiky, jejichž provoz zajišťují členové a dobrovolníci zdarma, ve svém volném čase a jejichž činnost je převážně hrazena pouze z darů jejich příznivců. Nejedná se o útulky financované městy, proto je každá pomoc velmi vítaná. Většina koček čeká na nový domov v takzvaných depozitech, tedy v běžných domácích podmínkách s individuální péčí. Pořadatelem je Devět životů o.p.s., veškerou práci kolem akce vykonávají její členové a dobrovolníci zdarma, tím pádem jde opravdu každá koruna tam, kde je potřeba – kočkám.

Kočky ocení plnou misku, ale nevědí, díky komu je plná. Zato lidé, kteří se o ně starají ano, a po každém kole akce doslova zaplní facebookové stránky akce a mail poděkováním dárcům. Finanční podpora získaná během této akce jim umožní zaplatit náročnou operace zvířat, nakoupit kvalitní krmení, případně udělat si zásoby krmení na několik týdnů dopředu. Alespoň chvíli nemusejí řešit, kde seženou prostředky na provoz a mohou se plně věnovat péči o kočky. Mnoho z nich kočkám věnuje skoro všechen volný čas a nezná slovo dovolená. Po příchodu z práce je čeká kolotoč – veterina, úklid, odchyty, umisťování, propagace, shánění peněz – práce, která nikdy nekončí. Vlastní strom splněných přání nemají, ale určitě je potěší pěkné vánoční přání. Zkuste si na ně během vánoc také vzpomenout.

Proč to děláme? Protože máme rádi kočky. A co vy, pomůžete nám splnit jejich přání?

kontakt:
Františka Kernová
kociciprani@devet-zivotu.cz
602 258 875

Více na:
www.kociciprani.cz
www.devet-zivotu.cz

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 4. ADVENTNÍ NEDĚLI

Poslední 4. adventní neděle 21.12.2014 od 13:30 do 16:30 hodin bude patřit NADÍLCE PRO KOČIČKY.
Pro kočky v našem útulku můžete přinést dárek v podobě granulek, konzerv či pamlsků a vitamínů nebo přispět do kasičky na nákup nového šplhadla. K ochutnávce budou připraveny voňavé perníčky a punč. Zapálíme adventní svíčku a rozsvítíme vánoční stromeček. Připomeneme vánoční zvyky,- např. lití olova, pouštění lodiček ze skořápek ořechů, házení střevícem apod.

Těšíme se na Vás!

Pejsek

Nabídka pejsek

Zodpovědnému majiteli s láskou ke zvířatům a zkušenostmi přenecháme tohoto veselého chlapíka rasy Labradorský retrívr.

Více informací na telefonu: 774 538 088

do pokladničky do pokladničky

Příspěvek do pokladničky

Děkujeme všem, kteří nám přispíváte do pokladničky a kupujete dárečky do našeho regálku ve Zverimexu VK ZOO ve Vysokém Mýtě u OC Tesco.

www.vkzoo.cz

VK ZOO

DEN OTEŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 16. srpna 2014 vás zveme na zábavný den v azylovém domku pro kočky

Všechny soucitné lidičky, příznivce a přátele zvířat vyzýváme, aby se k oslavám Mezinárodního dne a k svíčkovým vigiliím připojili a návštěvou kočiček v našem útulku si vzpomněli zapálením svíčky na chlupaté kámoše.

VK ZOO

Spolupráce s VK ZOO

Od 1.května můžete navštívit prodejnu potřeb pro zvířátka VK ZOO ve Vysokém Mýtě, kde máme náš koutek s informacemi pro vás o nás. Můžete zede našim kočičkám přispět do kasičky nebo zakoupit nějaký dárek - krmivo, stelivo, hračku, vitamíny apod. Dárky nám zde uschovají a předají. Rádi bychom vám předem poděkovali, necháte-li nám u dárku kontakt (email) pošleme vám fotografii kočiček s vaším dárkem, případně si můžete domluvit telefonicky návštěvu u nás.

VK ZOO - OC Tesco
Českých Bratří 503
Vysoké Mýto

www.vkzoo.cz

Májová Kočičí přání

Májová Kočičí přání

Jaro je u nás v plné síle a první letošní koťata přicházejí na svět. Dost z nich má bohužel tu smůlu, že se rodí nechtěně. A právě pro tato koťata, jejich mámy a další kočky a kocoury bez domova je určena naše akce. V péči více než 30 organizací z celé České republiky čekají na nové domovy stovky opuštěných zvířat a my jim chceme zlepšit život alespoň malým dárkem. Akce začíná 1. května a končí ve čtvrtek 15. května, kdy nám kalendář hlásí Den rodin. Během této doby budou na webu www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Dárce si tak jednoduše vybere konkrétní zvíře, které ho zaujme. Kromě zakoupení dárku lze také poslat peníze na běžné výdaje spojené s pobytem kočky v útulku, podpořit velký projekt každé zúčastněné organizace, či přispět na zdravotní péči. Po skončení akce dostane dárce fotografii kočky s dárkem, který jí daroval. Činnost zúčastněných organizací financují převážně členové a drobní dárci. Jarní Kočičí přání je jedna ze dvou akcí pořádaných každoročně projektem Kočičí přání. V té poslední, vánoční, se podařilo získat více než 1 600 000 korun a obdarováno při ní bylo 1616 koček.

kontakt:
Františka Kernová
OS Devět životů
e-mail: frantiska@devet-zivotu.cz

Vice se dozvíte na:
www.kociciprani.cz

Kočičky z našeho MŇAU SOS naleznete na:
Májové Kočičí přání MŇAU SOS

Změna bankovního účtu

Prosíme své příspěky na kočičky nyní posílejte na nové číslo účtu:

107-7086700287/0100

Starý bankovní účet u České Spořitelny bude platný do konce roku 2014.

Moc děkujeme.

Zprávy z veterinárních kontrol

Naše z. s. pravidelně každý rok navštěvuje Krajská veterinární správa. Protokoly o veterinární kontrole si můžete prohlédnout zde.

Protokol o kontrolním zjištění Protokol o kontrolním zjištění Protokol o kontrolním zjištění Protokol o kontrolním zjištění Protokol o kontrolním zjištění

Kdo chodí tmou ...

Kdo? No přece my, kočky, to říkám já, Mája.
Jsem prý hodně neposedná, svérázná, problematická a paličatá kočka. Špatně se přizpůsobuju, respektuji jen někoho...
No, já nevím, ale říkají to o mně. Prý jsou se mnou potíže a trápení.
Co jsou to vlastně potíže a trápení? A co je to „problematická, nepřízpůsobivá a svérázná“? Co vlastně znamenají všechna ta slova?
Já to, lidi, fakt nevím.
Nebo jsem to spíš moc nevěděla. Až do dnešní noci.

To jsem tak chodila tmou po našem kočkáriu. To my kočky, jak už jsem řekla, děláme – chodíme tmou, lovíme, pozorujeme, co se kde šustne, kde kdo co dělá...

Chcete mě

Kočičky z našeho MŇAU SOS můžete vidět v pořadu Chcete mě.

Stránky pořadu - Chcete mě?
Vice se dozvíte na: Chcete mě - celý pořad
Více se dozvíte na: Nabídka koček z Chocně

iVysílání — Česká televize
Vice se dozvíte na: Chcete mě - celý pořad
Více se dozvíte na: Chcete je - nabídka

Orlický denník

O splněných vánočních přání našich kočičček z našeho z. s. si můžete přečíst v Orlickém deníku.

Více se dozvíte na: Pro kočky si přejí rovných tisíc kilo steliva

Výroční zpráva 2013

Výroční zpráva 2013

V roce 2013 bylo do našeho azylového domu přijato 54 koček, kocourů a koťátek ve věku jednoho týdne až přibližně 10 roků ...

Strom splněných kočičích přání

Strom splněných kočičích přání

Děkujeme všem, kteří pomohli splnit vánoční přání našich i ostatních kočičkem. Také moc děkujeme za plné kočičí misky. A velké díky patří také všem organizátorům a partnerům Stromu spněných kočičích přání.
25. 1. 2014


Od 16. 12. do Tří králů můžete pomoci naplnit přání opuštěných koček, keré jsou v péči občanských sdružení z celé České republiky. Podpořit je lze zakoupením dárku, příspěvkem do misky nebo na zdravotní péči a nejlépe také rovnou poskytnutím nového domova pro některou z nich. Kočičích přání se účastní také kočičky našeho MŇAU SOS.

Více se dozvíte na: Kočičích přání
Kočičky z našeho MŇAU SOS naleznete na: Kočičích přání MŇAU SOS

Partnery tohoto kola Stromu splněných kočičích přání se stávají výrobce krmiva Royal Canin a laboratoř Sevaron.

Chovatelské semináře poradny Tita

Chovatelské semináře jsou určeny těm začínajícím chovatelům, kteří se hodlají na příchod nového zvířete do domácnosti skutečně pečlivě připravit. Oproti samostudiu na internetu nebo v knihách máte možnost během semináře pokládat doplňující otázky, nechat si lépe vysvětlit to čemu nerozumíte, případně se zeptat na konkrétní informace o tom daném druhu, který jste si zvolili. Nabídka seminářů se bude postupně rozrůstat i přizpůsobovat poptávce.

Více se dozvíte na: http://www.chovatelska-poradna-tita.cz/seminare/

Felinoterapie 27. 7. 2013

Felinoterapie s Mackem a Kulíškem ve Východočeské tevizi

Naše dva kočičí terapeuty můžete shlédnout ve 32.dílu pořadu Mazlíčci.
S naším Mackem a Kulíškem pravidelně jezdíme do léčebny Kušeberk za nemocnými a handicepovanými dětmi.

Jak terapie probíhá a jak si děti oba kocourky oblíbily uvidíte na:
Východočeská televize, pořad MAZLÍČCI s Honzou Musilem, dne 27.07.2013 v 17:10

Kočkohrátky 2013

Kočkohrátky 2013

23. června se uskuteční v našem azilovém domku KOČKOHRÁTKY 2013
Vstupné dobrovolné – bude použito na nákup kočičí prolézačky.

Kdy: 23.června 2013
Od: 10 – 12 hodin, odpoledne 13 – 17 hodin
Kde: z. s. “MŇAU SOS“ Orlické nábřeží 1191, Choceň

Májová kočičí přání

Májová kočičí přání

Od 1. do 15. května zde můžete plnit přání opuštěných koček, keré jsou v péči občanských sdružení z celé České republiky. Podpořit je lze zakoupením dárku, příspěvkem do misky nebo na zdravotní péči a nejlépe také rovnou poskytnutím nového domova pro některou z nich. Na velké projekty je možné přispívat bez časového omezení.

Partnery tohoto kola Stromu splněných kočičích přání se stávají výrobce krmiva Royal Canin, který pro zúčastněné útulky nachystal speciální zvýhodněné ceny a diagnostická laboratoř Sevaron, která poskytla 50% slevu na zdravotní testy. Záštitu nad akcí přebrala Nadace na ochranu zvířat.

Chceteli koupit dárek našim kočičkám klikněte na: Stromu splněných kočičích přání - z. s. MŇAU SOS
Nebo můžete obdarovat i ostatní kočičky: Stromu splněných kočičích přání

V případě jakýchkoli nejasností nám pište na e-mail: kociciprani@devet-zivotu.cz

Novoroční přání

Novoroční přání našich kočiček azylového domu

Vážení milovníci kočičího národa a všichni příznivci našeho občanského sdružení "MŇAU SOS".

Reportáž (den otevřených dveří 4. 11. 2012)

Život se sedmdesáti kamarády z kočičí říše www.novinky.cz

Svátek 4. 11. 2012

Pozvánka 4. 11. 2012

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 4. 11. 2012 ...

Svátek 4. 10. 2012

Svátek 4. 10. 2012

MEZINÁRODNÍ DEN ZVÍŘAT 4. 10. 2012 ...

Kočkohrátky

Kočkohrátky

21. května od 9 hodin se uskuteční v našem azilovém domku ...

Obrázky od Marty

Obrázky od Marty Hakové

Ručně dělané a malované obrázky ...

Novoroční přání

Novoroční přání našich kočiček azylového domu

Vážení milovníci kočičího národa a všichni příznivci našeho občanského sdružení "MŇAU SOS".

Čtvrtletník II. číslo

Čtvrtletník o kočkách a lidech II. číslo

z. s. Mňau SOS si dovoluje Vás upozornit, že vydává čtvrtletník „O kočkách a lidech“, určený všem milovníkům zvířat, obzvláště koček ...

Čtvrtletník

Čtvrtletník o kočkách a lidech

Milí přátelé zvířat,
tento týden vyšlo první číslo čtvrtletníku „O kočkách a lidech“. Časopis vydává naše z. s. První číslo je v prodeji ...